Obchodní podmínky, reklamační řád, zásady zpracování osobních údajů a všechno důležité o nákupech na stránkách Way of tee provozovaných 3600 PRODUCTION, s.r.o.

Co u nás platí? To stejné jako u všech ostatních! Co ale jinde nenajdete a my považujeme za důležité vám sdělit?

A) Jsme rodinná firma – táta Michal, máma Monika, synové Daniel a Matěj! Hodně cestujeme a na cestách sbíráme zkušenosti, zážitky, chutě a všechno ostatní a co si myslíme, že stojí za zmínku, to zvěčňujeme na oblečení a nejrůznějších věcech. Kluci s tátou navrhují design a mamka vybírá trička, šaty, mikiny a všechno ostatní okolo, na co se dají návrhy aplikovat.

B) Všechny naše tisky na textil jsou ryze ruční práce, každý kus oblečení, který pro vás natiskneme, projede našima rukama hned několikrát!

  1. Když ho v ateliéru vyndáme z krabice.
  2. Když ho položíme na sítotisk, abychom naměřili, kam přesně chceme design pro vás natisknout, pak přiklopíme a tiskneme.
  3. Když odklopíme sítotisk a tričko položíme na stůl.
  4. Když barvu na něm sušíme, aby definitivně prostoupila každou nitkou.
  5. Když si naše nové „dílko“ prohlížíme a těšíme se z dobře vykonané práce.
  6. Když pro vás zásilku balíme, abychom ji mohli předat či odeslat.

Co z toho vyplývá?

  1. S našimi tisky je to podobné, jako s otisky prstů! Každý kus, který z naší „dílny“ vzejde je originál. Žádný z potisků není úplně stejný! Někdy je výš, někdy naopak níž, prostě jsme jenom lidi, vždyť to znáte! Zato však tiskneme s láskou a velkým nadšením! Věříme, že to z každého kusu cítíte právě vy!

A ještě…

  1. Máme sice malý skládek, ale většinou jak už to tak bývá, často si u nás objednáte kombinaci designu a barvy a velikosti, kterou v ten daný okamžik nemáme. To není tragédie, jen k vám zboží vyrazí tak do tří dnů od objednání (někdy o den dva později). Tak jen, že to občas nebývá úplně na počkání!

A závěrem:

Moc nás těší, když si u nás něco objednáte a to vás těší! Když vás to těšit nebude, zabalte to a pošlete zpět! To se přece může stát! Jsme lidi a bez ohledu na to, jak složitě se to v obchodních podmínkách a reklamačním řádu popisuje, se my zkrátka a jednoduše domluvíme, ne? Tak ať vás Way of tee těší minimálně stejně jako nás!