Tady najdete často kladené dotazy a časté odpovědi na ně, které dovolí nahlédnout ještě o kousek hlouběji do útrob Way of tee!

Proč se jmenujeme Way of tee?
S tímhle nápadem přišel Máťa, když si s bráchou před pár lety hráli na japonský obřad čaje a usrkávali, sedě naproti sobě v tureckých sedech, zelený čaj z malých japonských mističek. „Když může být cesta čaje – od zasetí až po vypití, proč by nemohla být CESTA TRIČKA – taky od ušití, přes návrh potisku, potištění, zabalení a poslání těm, co se jim budou naše motivy líbit?“ Zeptal se tehdy a všem se nám to líbilo tak, že už jsme o ničem jiném ani nepřemýšleli!
Všechny motivy jsou naše vlastní, jedinečné a originální a nikde jinde je ve stejné podobně nenajdete, pokud nás samozřejmě někdo neokopíruje. Všechny návrhy jsou inspirovány našimi životy, tím, co máme rádi, co se nám líbí, co si myslíme, co nám chutná, jak vidíme svět!
Máme svůj vlastní sítotisk. Každý kousek, který si u nás vyberete, nám tedy projde rukama hned několikrát:
  • poprvé, když jej objednáme a vybalíme z krabice,
  • podruhé, když jej pokládáme na sítotisk, aby byl opatřen příslušným motivem,
  • potřetí, když motiv pečlivě sušíme, aby na podkladu perfektně držel
  • počtvrté, když zásilku balíme, aby k vám co nejdříve dorazila
Na to se spolehnout nelze. Jde o čistě ruční práci, a protože jsme lidé a nejsme dokonalý, někdy je potisk výš, někdy níž, někdy světlejší někdy tmavší! Jedno však všechny společné mají! Tiskneme je pro vás s nadšením a citem, protože ke každému z motivů má celá naše company výjimečný osobní vztah.
Nemáme velké skladové zásoby a snažíme se motivy tisknout čerstvé. Proto se jen zřídkakdy stane, že objednávka odejde okamžitě. Doba odeslání vaší objednávky by však neměla přesáhnout jeden týden.
Way of tee se touhle cestou zatím neplánuje ubírat, ale vzhledem k tomu, že kromě rodinné manufaktury máme i grafické studio 3600.cz, je možné se do realizace vašich představ pustit právě s ním.
Zboží vám zasíláme prostřednictvím České pošty a do budoucna plánujeme spolupráci i s dalšími dopravci. Nyní je cena poštovného 120,-Kč.

Chybí tu odpověď na váš dotaz? Ptejte se tady a teď, odpovíme promptně!